فناوران ناب افزار ایرانیان

شرکت فناوران ناب افزار ایرانیان، در زمینه ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می نماید و تلاش می کند با سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، تحقیق، تولید، واردات و صادرات فن آوری های نوین زمینه رشد مشتریان خود را فراهم نموده و به صورت خاص اقدام به ایجاد ارزش در جامعه لجستیک، زنجیره تامین کالا و تجارت کشور نماید.

  • دارای گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
  • عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران

بازار هدف اصلی ما سازمانهای پیشرو در سراسر زنجیره تامین کالا و کانتینر بوده و متخصصین این شرکت تلاش می کنند تا با الگوبرداری از بهترین تجارب فناوری های مرتبط با این صنعت در داخل و خارج از کشور و تلفیق آن با فناوری های نوآورانه، بهبود عملکرد و کارایی بیشتر را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

ناب افزار افتخار دارد که همکار فناوری گروههای پیشرو در تحول دیجیتال باشد و به آنها این اطمینان را می دهد تا به اهداف خود در بهینه سازی فرآیندهای عملیاتی، افزایش بینایی و شفافیت عملکرد، بهبود کیفیت و سرعت پاسخ گویی به مشتری نهایی و نتایج قابل اندازه گیری در کسب و کار خود نائل شوند.

ارزش های سازمانی

  • محصولات زیادی تولید نخواهیم کرد، اما محصولات ما بالاترین کیفیت را خواهد داشت.


  • رونق کسب و کار مشتری خود را رونق کسب و کار خود می دانیم و همواره باور ما در تولید محصولات، ایجاد ارزش برای مشتری است.


  • محصولات ما همواره ساده بوده و به اندازه نیاز مشتری پیچیده می شود. باور ما بهره برداری از فناوری برای بهتر شدن است نه صرفا به کارگیری فناوری.


  • تخصص، روحیه همکاری و کار تیمی شرط ورود به شرکت ما است. از این رو اعتقاد داریم همواره قادر به عبور از انتظارات مشتریان در پروژه ها خواهیم بود.


تخصص، روحیه همکاری و کار تیمی شرط ورود به شرکت ما است.

گنجینه نیروی انسانی ما

تخصص، تعهد و تجربه سه ویژگی اصلی موسسان و مدیران کلیدی شرکت فناوران ناب افزار ایرانیان است. سالها تجربه در همکاری با بزرگترین پورت اپراتورها و شرکت های کشتیرانی کشور در کنار تجربه همکاری با سازمان بنادر و دریانوردی، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، امکان ارائه محصولاتی با استاندارد و کیفیت بین المللی را در این مجموعه امکان پذیر ساخته است.

کورش جلالی فراهانی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

مسعود شریفی
رئیس هیئت مدیره

امیر حسین امیری
مدیر فنی و نائب رئیس هیئت مدیره

روح اله تقی زاده
مدیر محصول و عضو هیئت مدیره

احسان امیری
مدیر محصول و عضو هیئت مدیره

کیوان آذریون
مدیر محصول

برخی از مشتریان ما